آیین نامه باشگاه مشتریان

فروردین , ۱۴۰۱

باشگاه مشتریان پالادیوم بر اعتماد مشتریان خود تکیه دارد و همواره تلاش کرده است این سرمایه بزرگ را در نگاه مشتریان خود جویا باشد. باشگاه مشتریان پالادیوم در راستای تقدیر از همراهی و وفاداری مشتریان همیشگی خود بنا نهاده شده است تا انعکاس این باور باشد که پالادیوم میزبان مشتریان است. یک میزبان به سبک ارزش های ایرانی و گامی نو در عرصه مشتری مداری در ایران عزیز که همانند گذشته با حضور و همراهی شما معنی پیدا میکند .
باشگاه مشتریان متشکل از واحد های تجاری و اداری هستند که طی قراردادی عضویت در این باشگاه را پذیرفته اند و ملزم به رعایت قوانین و مقررات ذکر شده در قرار داد می باشند.
اهداف و سیاست گذاری ها
هدف باشگاه مشتریان تعامل بیشتر بین واحد های عضو و مشتریان مجموعه می باشد به نحوی که اثبات وفاداری باشگاه مشتریان به مشتریان وفادار با اعطای خدمات ویژه و به حفظ ماندگاری حضورشان در مجموعه منجر گردد. تمامی این خدمات در راستای نیل به اهداف پالادیوم یعنی مشتری مداری می باشد .
عضویت در باشگاه مشتریان
ثبت نام در باشگاه مشتریان با ارائه فاکتورهایی که مجموع آن ها در بازه زمانی دو هفته به مبلغ 50/000/000 ریال رسیده امکان پذیر می باشد؛ لازم به ذکر است خرید می بایست از واحد های عضو باشگاه مشتریان باشد و طی ۴۸ ساعت کاری کارت آماده تحویل به مشتریان عزیز می باشد. لازم به ذکر است فاکتور هایی که برای ثبت نام و صدور کارت مورد استفاده قرار گرفتند و فاکتور های مشتری قبل از صدور کارت شامل قانون ثبت امتیاز نمی شوند.
تحویل کارت
با توجه به ارزش ریالی امتیازات وحفظ اطلاعات شخصی مشتریان تحویل کارت تنها با ارائه مدارک شناسایی معتبر (کارت ملی ، شناسنامه ، گواهینامه ) احراز هویت امکان پذیر می باشد.
واحدهای عضو باشگاه به مشتریانی که دارای کارت باشگاه مشتریان می باشند بابت خریدشان امتیاز اعطا می کنند که شیوه امتیازدهی فروشگاه ها طبق قرارداد فی مابین مشخص و ثابت می باشد.
امتیازات معادل وجه نقد می باشند و مشتریان می توانند بابت خرید و استفاده از خدمات واحد هایی که طرف قرارداد باشگاه مشتریان هستند معادل ریالی امتیازات را هزینه کنند که هر امتیاز موجود در کارت معادل 10/000 ریال است.
در هر فاکتور فقط یک تراکنش صورت می گیرد ، تنها ثبت یا خرج امتیاز .

2 مورد مهم در خصوص محدویت های سوپر مارکت :
۱- ثبت امتیاز برای مشتریانی که کارت باشگاه مشتریان را همراه ندارند بعد از بسته شدن فاکتور امکان پذیر نیست.
۲- ثبت امتیاز در روز های پنجشنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی تنها تا ساعت ۱۷ می باشد .
تمامی موارد ذکر شده تنها به دلیل سهولت در خرید مشتریان و بهبود خدمات به آن ها می باشد.

برای دریافت اطلاعات و اخبار باشگاه مشتریان، امکان استفاده از وب سایت پالادیوم وشبکه های اجتماعی(کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام) برای مشتریان فراهم شده و همچنین لیست واحد ها که شامل شیوه امتیاز دهی و شرایط ویژه آن ها می باشد در دسترس قرار گرفته است. برای دریافت اطلاع از گردش حساب، سامانه پیامکی و اینترنتی تعبیه شده تا مشتریانی که مایل به دریافت گردش حساب ، موجودی و یا تغییر رمز کارت هستند بتوانند از طریق سامانه اینترنتی مندرج در پشت کارت و یا از طریق وب سایت پالادیوم وارد پروفایل شخصی خود شده تا بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند.

سامانه پیامکی باشگاه مشتریان ۱۰۰۰۸۲۸۸ می باشد در صورتی که مشتریان درخواست دارند پیامک برایشان ارسال نشود شماره ۱۰۰۸۴۵ را به این سامانه پیامک کنند و در صورتی که درخواست ارسال مجدد پیامک را دارند کلمه CLUB را به این سامانه پیامک کنند .
پس از اعطای کارت به مشتری تمامی مسئولیت های حفظ و نگهداری کارت به عهده ی مشتری می باشد و در صورت مفقود شدن کارت، یا تغییر مشخصات (نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس) و یا مواردی که موجب غیر قابل استفاده شدن کارت(خارج شدن کارت از حالت عادی ، پاک شدن مشخصات روی کارت ، پاک شدن بارکد ) می باشد، مشتریان می بایست در اسرع وقت این امر را به باشگاه مشتریان اطلاع دهند تا اصلاحات لازم صورت گیرد و همچنین در صورت احساس نیاز توسط مشتری با ارائه درخواست به باشگاه مشتریان امکان صدور کارت مشترک برای همان حساب کاربری مقدور می باشد که این امر در جهت رفاه حال مشتریان و استفاده همزمان اعضای خانواده از یک حساب کاربری می باشد . (بازه زمانی صدور کارت مجدد ۴۸ ساعت می باشد).
به منظور جلوگیری از سوءاستفاده و بروز مشکل تمامی درخواست ها با احراز هویت پیگیری خواهدشد.
در پایان شماره تماس های 22663066 و 22663077 جهت هرگونه انتقاد و پیشنهاد و شنیدین صدای مشتریان در ساعات کاری پاسخگو می باشد.