باشگاه مشتریان پالادیوم

(۰۲۱) ۲۲۶۶۴۸۸۵
(۰۲۱) ۲۲۶۶۷۶۶۵
(۰۲۱) ۲۲۶۶۷۴۲۴

با توجه به اینکه مدیران ارشد پالادیوم از دیرباز تأکید زیادی بر روی اصول مشتری مداری داشته اند و سنگ بنای این مرکز خرید بر این پایه و اساس بنا شده، در نتیجه پیرو این اصل ، باشگاه مشتریان پالادیوم از سال ۱۳۹۵ با هدف رضایت‌مندی مشتریان راه اندازی شده است. خوشبختانه تا به امروز، بازخورد مثبتی از مشتریان در خصوص باشگاه مشتریان پالادیوم دریافت کرده‌ایم و توانسته ایم پاسخگوی نیازهای مشتریان در شرایط امروز جامعه باشیم.
در مرکز خرید پالادیوم تعداد زیادی از واحد ها (ازصنوف مختلف)، عضو باشگاه مشتریان هستند وهرکدام از این کسب‌ وکارها قاعده امتیازی مشخص و سفارشی سازی شده بر اساس شرایط آن کسب و کار دارند. بدین ترتیب که واحدهای عضو باشگاه مشتریان مبلغی را بعنوان حداقل میزان خرید جهت دریافت امتیاز، مشخص نمودند که به ان قاعده امتیازدهی می گوییم و بر روی تابلوهای مختص باشگاه مشتریان که در فروشگاه های عضو باشگاه نصب گردیده نوشته شده است و در هر کسب و کاری قاعده امتیازدهی متفاوت می باشد. مشتری با خرید به میزان مبلغ تعیین شده و ارائه کارت باشگاه مشتریان به واحد مربوطه امتیاز مورد نظر را کسب می نماید که می توانند در تمامی واحدهای عضو خرج نیز نمایند. مدل امتیازی در باشگاه مشتریان پالادیوم به نحوی طراحی شده است که مشتریان به راحتی بتوانند امتیازات لازم را دریافت نمایند و این موضوع برای آن‌ها از جذابیت بالایی برخوردار باشد. در این میان محدودیتی نیز در این خصوص وجود ندارد که مشتریان امتیازات خود را کجا خرج کنند. یعنی میتوانند با دریافت خدمات یا انجام خرید از یک واحد عضو باشگاه امتیاز دریافت نمایند و در واحدی دیگر آن امتیارات را خرج نمایند.
لازم به ذکر است که در برخی از واحدها ساعات ویژه ای در نظر گرفته شده جهت امتیاز دهی دو برابر که به ازای سقف خرید تعیین شده امتیازات در بازه ی زمانی تعیین شده دو برابر ثبت میگردد بعنوان نمونه هایپر مارکت روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیل به دلیل تکریم به مشتریان دیگری که عضو باشگاه مشتریان نیستند تا در صف های طولانی معطل نشوند از ساعت ۱۷ به بعد امتیاز ثبت نمی گردد. از طرفی هم بخاطر جبران عدم ثبت امتیاز در ساعات ذکر شده، شرایط ویژه در نظر گرفته شده تا در تمام ایام هفته با خرید کردن از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ عصر از هایپرمارکت پالادیوم امتیاز دو برابر کسب نمایند.
طی سیاست باشگاه مشتریان امتیازات در اسفند ماه هر سال اکسپایر می شود. در نتیجه مشتریان میبایستی که در بازه زمانی یک ساله امتیازات خود را خرج نمایند.
همچنین برای حفظ مشتری مداری و تکریم از ایشان نیز در دوره های متفاوت قرعه کشی هایی انجام می پذیرد تا با اهدای جوایزی مانند خودرو و سکه و … که طی سه دوره به برندگان اعطا شده است ، هم قدردانی از حضور مشتریان بعمل آید و هم امر خطیر مشتری مداری به بهترین نحو انجام پذیرد و مشتریان افتخار حضور مداوم در این مجموعه را به ما بدهند.