آیین نامه وله پارکینگ مرکز خرید پالادیوم

فروردین , ۱۴۰۱

مرکز خرید پالادیوم که بر پایه اعتماد مشتریان خود تکیه دارد ، همواره تلاش کرده است این سرمایه بزرگ را در نگاه مشتریان خود جویا باشد. دراین راستا باشگاه مشتریان پالادیوم ضمن سپاس از همراهی و وفاداری مشتریان همیشگی، در خدمتی بیشتر و گامی نو در عرصه مشتری مداری ، اقدام به راه اندازی وله پارکینگ (Valet Parking) نموده است به نحوی که ضمن فراهم نمودن آسایش و آرامش مشتریان محترم، به وقت گران بهای آن عزیزان ارزش قائل شویم. بنابراین، شرایط و ضوابط استفاده از وله پارکینگ و خدمات آن به شرح ذیل اعلام می گردد :

• استفاده از وله پارکینگ با درخواست مشتریان گرامی و ضمن تکمیل ، امضاء آیین نامه حاضر انجام می پذیرد که پس از آن کارت پارکینگ وله تحویل خواهد شد .

• مشتریان محترم می توانند نسبت به تحویل سوئیچ خودروی خود به رانندگان قسمت وله پارکینگ جهت پارک اقدام نمایند و یا شخصاً با راهنمایی پرسنل وله پارکینگ ، خودروی خود را در محل های مشخص شده پارک نمایند.

• چنانچه مشتریان، پارک خودروی خود را همراه با تحویل سوئیچ به رانندگان مشخص شده واگذار نمایند، خودرو توسط رانندگان در محل مشخص پارک خواهد شد و سوئیچ در صورت تمایل مشتریان تا زمان بازگشت، در محل مخصوص نگهداری می شود. در غیر اینصورت سوئیچ تحویل مشتری می گردد. جهت اطمینان خاطر مشتریان، از تمامی زوایای خودرو در زمان ورود و محل پارک خودور با دوربین های اختصاصی تصویر برداری خواهد شد.
• پس از تحویل خودرو به رانندگان، مشتریان درصورت تمایل می توانند درخواست کارواش یا خدمات جانبی (تعویض روغن، تنظیم باد و …) داشته باشند.
.
• تحویل خودرو منوط به همراه داشتن کارت سوئیچ می باشد لذا در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید و چنانچه بنا به هردلیلی کارت مذبور مفقود گردید سریعا مراتب را به کانتر وله پارکینگ اطلاع داده و یا با شماره ۲۲۰۲۲۷۵۳ ( ۹۸۲۱+ ) تماس حاصل فرمایید که پس از احراز مالکیت ، تحویل خودرو صورت خواهد گرفت.

• پس از ارائه کارت سوئیچ ، خودرو توسط راننده تحویل مشتری می گردد. در صورت ادعای مشتری مبنی بر ورود خسارت احتمالی به خودرو، مراتب می بایست قبل از تحویل، به مدیریت وله پارکینگ اطلاع داده شود در غیر اینصورت تحویل خودرو به منزله عدم ورود خسارت می باشد.

• خدمات وله پارکینگ صرفاً در راستای تکریم بیشتر مشتریان و تقدیر از وفاداری آنان راه اندازی و ارائه شده و پالادیوم می تواند براساس امکانات خود (ضمن اطلاع رسانی از منابع رسمی پالادیوم) ، تغییرات لازم را در تعریف ، ضوابط و شرایط استفاده و یا لغو آن ایجاد نماید.

• چنانچه اشیاء گران بهایی را در داخل خودروی خود دارید، قبل از خروج از خودرو و تحویل آن به راننده، نسبت به خروج آن اشیاء از خودرو و تحویل آن ها به امانت داری وله پارکینگ واقع در p1 اقدام نمایید. بدیهی است که در صورت مفقودی اشیا ء داخل خودرو، مسئولیت منوط به اثبات ادعا مفقودی می¬باشد.

• اطلاع رسانی خدمات باشگاه مشتریان پالادیوم تنها از طریق منابع رسمی پالادیوم ( وب سایت و صفحات رسمی پالادیوم در شبکه های اجتماعی مرکز خرید پالادیوم که در وب سایت مشخص شده است) صورت می گیرد.

در پایان ، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مشتریان وفادار، شایان ذکر می داند که کلیه ضوابط فوق که در قالب آیین نامه وله پارکینگ تقدیم حضور می گردد، در راستای ارائه خدمات بهتر به اعضای محترم می باشد و امید آن داریم که با عنایات الهی ، گامی کوچک را در خدمتگزاری به همراهانمان برداریم.