آیین نامه پارکینگ VIP باشگاه مشتریان مرکز خرید پالادیوم

فروردین , ۱۴۰۱

مرکز خرید پالادیوم که بر پایه اعتماد مشتریان خود تکیه دارد ، همواره تلاش کرده است این سرمایه بزرگ را در نگاه مشتریان خود جویا باشد . در این راستا باشگاه مشتریان پالادیوم ضمن سپاس از همراهی و وفاداری مشتریان همیشگی ، در خدمتی بیشتر و گامی نو در عرصه مشتری مداری ، اقدام به راه اندازی پارکینگ VIP ( پارکینگ ویژه مشتریان ) نموده است به نحوی که ضمن فراهم نمودن آسایش و آرامش مشتریان محترم ، به وقت گران بهای آن عزیزان ارزش قائل شویم . بنابراین ، شرایط و ضوابط استفاده از پارکینگ ویژه مشتریان پالادیوم و خدمات آن به شرح ذیل اعلام می گردد :
• شرط استفاده از خدمات پارکینگ VIP ، عضویت در باشگاه مشتریان ، همراه داشتن کارت عضویت باشگاه و کارت پارکینگ VIP می باشد .
• استفاده از پارکینگ ویژه با درخواست مشتریان گرامی و ضمن تکمیل ، امضا ء آیین نامه حاضر انجام می پذیرد که پس از آن کارت پارکینگ ویژه تحویل خواهد شد .
• مشتریان محترم می توانند نسبت به تحویل سوئیچ خودروی خود به رانندگان قسمت کنترل ترافیک جهت پارک اقدام نمایند و یا شخصاً با راهنمایی پرسنل کنترل ترافیک پارکینگ ، خودروی خود را در محل های مشخص شده پارک نمایند.
• چنانچه مشتریان ، پارک خودروی خود را همراه با تحویل سوئیچ به رانندگان مشخص شده واگذار نمایند ، خودرو توسط رانندگان در محل مشخص پارک خواهد شد و سوئیچ در صورت تمایل مشتریان تا زمان بازگشت ، در محل مخصوص نگهداری می شود. در غیر اینصورت سوئیچ تحویل مشتری می گردد. جهت اطمینان خاطر مشتریان، از تمامی زوایای خودرو در زمان ورود و محل پارک خودور با دوربین های اختصاصی تصویر برداری خواهد شد.
• تحویل خودرو منوط به همراه داشتن کارت سوئیچ می باشد لذا در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید و چنانچه بنا به هردلیلی کارت مذبور مفقود گردید سریعا مراتب را به کانتر باشگاه مشتریان اطلاع داده و یا با شماره ۲۲۰۲۲۷۵۳ ( ۹۸۲۱+ ) تماس حاصل فرمایید که پس از احراز مالکیت ، تحویل خودرو صورت خواهد گرفت.
• پس از ارائه کارت سوئیچ ، خودرو توسط راننده تحویل مشتری می گردد. در صورت ادعای مشتری مبنی بر ورود خسارت احتمالی به خودرو، مراتب می بایست قبل از تحویل، به مدیریت پارکینگ اطلاع داده شود در غیر اینصورت تحویل خودرو به منزله عدم ورود خسارت می باشد.
• خدمات پارکینگ ویژه، صرفاً در راستای تکریم بیشتر مشتریان و تقدیر از وفاداری آنان راه اندازی و ارائه شده و پالادیوم می تواند براساس امکانات خود ( ضمن اطلاع رسانی از منابع رسمی پالادیوم ) ، تغییرات لازم را در تعریف ، ضوابط و شرایط استفاده و یا لغو آن ایجاد نماید.
• چنانچه اشیاء گران بهایی را در داخل خودروی خود دارید، قبل از خروج از خودرو و تحویل آن به راننده، نسبت به خروج آن اشیاء از خودرو و تحویل آنها به امانت داری باشگاه مشتریان واقع در p1 اقدام نمایند. بدیهی است که در صورت مفقودی اشیا ء داخل خودرو ، مسئولیت منوط به اثبات ادعا مفقودی می باشد.
• مرکز خرید پالادیوم در راستای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز، اقدام به انعقاد قرارداد بیمه مسئولیت مدنی به شماره ۲۰/۹۹۸۴/۲۴۵/۱/۲۸۵۸/۱۳۹۶مورخ ۲۵/۰۲/۹۶ با شرکت بیمه ایران نموده است که در صورت بروز هرگونه آسیب نسبت به خودرو شما و یا اشخاص ثالث ، جبران خسارت از طریق شرکت بیمه ایران صورت می گیرد.
• اطلاع رسانی خدمات باشگاه مشتریان پالادیوم تنها از طریق منابع رسمی پالادیوم ( وب سایت و صفحات رسمی پالادیوم در شبکه های اجتماعی مرکز خرید پالادیوم که در وب سایت مشخص شده است) صورت می گیرد.
در پایان ، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مشتریان وفادار، شایان ذکر می داند که کلیه ضوابط فوق که در قالب آیین نامه پارکینگ VIP باشگاه مشتریان تقدیم حضور می گردد، در راستای ارائه خدمات بهتر به اعضای محترم می باشد و امید آن داریم که با عنایات الهی ، گامی کوچک را در خدمتگزاری به همراهانمان برداریم .